-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання запису та відтворення звуку
Тендер Prozorro UA-2023-04-13-005003-a
Завершена
238 470.31
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 384.70 UAH
мін. крок: 1% або 2 384.70 UAH
Номер:
35828c117e494defa572230b1d60b5e0
Внутрішній номер закупівлі:
17491012
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-13-005003-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Констанція Лялько +380444410807 k.lialko@suspilne.media https://corp.suspilne.media
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
238 470.31 UAH без ПДВ
Період уточнення:
13.04.2023 12:29 - 18.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
13.04.2023 12:29 - 21.04.2023 09:00
Аукціон:
21.04.2023 09:00 - 21.04.2023 09:00
Період кваліфікації:
21.04.2023 09:00 - 25.04.2023 10:32
Період завантаження договору:
01.05.2023 00:00 - 11.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴238 470.31 Обладнання запису та відтворення звуку