-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання запису та відтворення звуку
Оголошено тендер
238 470.31
UAH
Номер:
38847431206a410aad6a992c45ab32b0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-27-004067-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА СУСПІЛЬНА ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23152907
-
Адреса:
04119, Україна, Київська область, м. Київ, Іллєнка Юрія, 42
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
238 470.31 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання запису та відтворення звуку
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
32330000-5 Апаратура для запису та відтворення аудіо- та відеоматеріалу
Дата опублікування:
27.03.2023 14:40
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписГрантові кошти
Сума238 470.31 UAH