-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз")
Тендер Prozorro UA-2023-04-12-011610-a
Завершена
2 975 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 29 750.00 UAH
мін. крок: 1% або 29 750.00 UAH
Номер:
b458b08fd93342279c055b2f66dcc442
Внутрішній номер закупівлі:
17485079
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-12-011610-a
Замовник:
Акціонерне товариство "Укртрансгаз"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30019801
-
Адреса:
01021, Україна, Київська область, Київ, КЛОВСЬКИЙ УЗВІЗ, будинок 9/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Янушевська Людмила Володимирівна 0444612320 yanushevskaya-lv@utg.ua http://utg.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90710000-7 Екологічний менеджментАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 975 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.04.2023 17:09 - 21.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.04.2023 17:09 - 24.04.2023 14:00
Аукціон:
24.04.2023 14:01 - 24.04.2023 14:01
Період кваліфікації:
24.04.2023 14:01 - 08.05.2023 10:24
Період завантаження договору:
14.05.2023 00:00 - 24.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 975 000.00 Екологічний менеджмент (Послуги з верифікації викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз")