• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з верифікації викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз"

Оголошено тендер

3 570 000.00 UAH
Номер: cd1b009bfbc0465890274ad015c38545
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-01-05-001151-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРТРАНСГАЗ"
Очікувана вартість: 3 570 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з верифікації викидів парникових газів об'єктів АТ "Укртрансгаз"
Примітки: Апарат АТ "Укртрансгаз" (код ЄДРПОУ 30019801). Закупівля здійснюється відповідно до п.10 постанови КМУ 1178 від 12.10.2022.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 90710000-7 Екологічний менеджмент
Дата опублікування: 05.01.2023 14:10

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума3 570 000.00 UAH