-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт частини будівлі Білилівської гімназії із застосуванням заходів з енергозбереження (енергозберігаючі технології) за адресою: с. Білилівка Бердичівського району Житомирської області
Тендер Prozorro UA-2023-04-12-010853-a
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Завершена
1 761 850.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 8 809.25 UAH
мін. крок: 0.5% або 8 809.25 UAH
Номер:
e5a53588dd27484c8d5500362288f0d8
Внутрішній номер закупівлі:
17484333
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-12-010853-a
Замовник:
Білилівська гімназія Ружинської селищної ради Житомирської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22058744
-
Адреса:
13642, Україна, Житомирська область, с. Білилівка, вул. Миру, буд. 2А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Василь Ямковий +380686064282 bilulivka@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 761 850.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
12.04.2023 16:29 - 19.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
12.04.2023 16:29 - 22.04.2023 00:01
Період кваліфікації:
22.04.2023 00:02 - 25.04.2023 22:03
Період завантаження договору:
01.05.2023 00:00 - 11.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 761 850.00 Поточний ремонт частини будівлі Білилівської гімназії із застосуванням заходів з енергозбереження (енергозберігаючі технології) за адресою: с. Білилівка Бердичівського району Житомирської області