-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та відновлення працездатності телекомунікаційного комплексу
Тендер Prozorro UA-2023-04-11-011021-a
Завершена
198 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 980.00 UAH
мін. крок: 1% або 1 980.00 UAH
Номер:
490f310d98d04ec890072274a1b54cbb
Внутрішній номер закупівлі:
17472622
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-11-011021-a
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Марія Курищук +380442381174 mariia.kuryshchuk@mfa.gov.ua https://mfa.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
198 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.04.2023 17:19 - 16.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
11.04.2023 17:19 - 19.04.2023 10:00
Період кваліфікації:
19.04.2023 10:02 - 24.04.2023 17:21
Період завантаження договору:
30.04.2023 00:00 - 10.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴198 000.00 Послуги з технічного обслуговування та відновлення працездатності телекомунікаційного комплексу