-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування та відновлення працездатності телекомунікаційного комплексу
Оголошено тендер
198 000.00
UAH
Номер:
e0f3619cddac466b86764cdf83d7f878
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-11-003772-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Міністерство закордонних справ України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00026620
-
Адреса:
01018, Україна, Київська область, м. Київ, Михайлівська площа,1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
198 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування та відновлення працездатності телекомунікаційного комплексу
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
50330000-7 Послуги з технічного обслуговування телекомунікаційного обладнання
Дата опублікування:
11.04.2023 17:05
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума198 000.00 UAH