-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Піщано (відсіво) - сольова суміш з вмістом солі 12%
Тендер Prozorro UA-2018-01-24-000357-b
Завершена
300 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 3 000.00 UAH
Номер:
3905ef2b9af349e8a261316a885af780
Внутрішній номер закупівлі:
1747218
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-01-24-000357-b
Замовник:
Комунальне підприємство "Бучанське управління житлово-комунального господарства" Бучанської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
25689882
-
Адреса:
08292, Україна, Київська обл., Буча, м.Буча.Київської обл. вул.Енергетиків,2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Матвейчик Лариса +380459748476 bzhek@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
300 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
3 000.00 UAH
Період уточнення:
24.01.2018 16:17 - 29.01.2018 17:00
Період прийому пропозицій:
24.01.2018 16:17 - 08.02.2018 17:00
Аукціон:
09.02.2018 15:09 - 09.02.2018 15:30
Період кваліфікації:
09.02.2018 15:30 - 16.02.2018 14:57
Період завантаження договору:
09.02.2018 15:30 - 01.03.2018 15:30
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піщано (відсіво) - сольова суміш з вмістом солі 12%
Кількість
600 тонни
Період постачання
до 31.12.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ
Оскарження: 09.02.2018 15:30 - 27.02.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
37354345
-
Контактна особа:
ТОВ АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ +380445000701 KOVALCHUK_2012@UKR.NET http://abu.kiev.ua
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, вул. Гоголівська, буд.43-А, кв.2
Оскарження: 09.02.2018 15:30 - 27.02.2018 00:00
Початкова пропозиція
299 700.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
207 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
16.02.2018 14:57
Документи
16
Скарги
0
ТОВ Транском-19
×
-
Код ЄДРПОУ:
40852629
-
Контактна особа:
Гусєва Світлана Олександрівна +380973414742 s0737557557@gmail.com http://www.transcom.kiev.ua/
-
Адреса:
03680, Україна, м. Київ, Київ, вул. Якутська, 8
Початкова пропозиція
270 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
209 400.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
14
Скарги
0
Контракти
Номер:
ecdd8d861d66411d820d92c171790284
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-24-000357-b-b1
Постачальник:
ТОВ АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37354345
-
Контактна особа:
ТОВ АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ +380445000701 KOVALCHUK_2012@UKR.NET http://abu.kiev.ua
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, вул. Гоголівська, буд.43-А, кв.2
Номер договору:
29
Сума договору:
207 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
28.02.2018 00:00
Статус:
Підписаний