-
Відкриті торги
-
КЕП
Піщано (відсіво) - сольова суміш з вмістом солі 12%
207 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
ecdd8d861d66411d820d92c171790284
Ідентифікатор договору:
UA-2018-01-24-000357-b-b1
Постачальник:
ТОВ АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
37354345
-
Контактна особа:
ТОВ АЛЬЯНС БУДІВЕЛЬНИКІВ УКРАЇНИ +380445000701 KOVALCHUK_2012@UKR.NET http://abu.kiev.ua
-
Адреса:
04053, Україна, м. Київ, вул. Гоголівська, буд.43-А, кв.2
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Номер договору:
29
Дата підписання:
28.02.2018 00:00
Період дії договору:
28.02.2018 00:00 - 31.12.2018 00:00
Сума договору:
207 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 207 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Піщано (відсіво) - сольова суміш з вмістом солі 12%
Кількість
600 тонни
Період постачання
до 31.12.2018