-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ШГВ23Т-139 16160000-4 Садова техніка різна (Тачка садова 2-х колісна V 65/120, Пилосос-повітродувка бензинова Оприскувач ранцевий з ручним насосом)
Тендер Prozorro UA-2023-04-10-010990-a
Торги не відбулися
213 498.70
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 2 134.99 UAH
мін. крок: 1% або 2 134.99 UAH
Номер:
7b91e4b85cb44f15829ab2aa8866e2e2
Внутрішній номер закупівлі:
17460392
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-10-010990-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Демченко +380675775883 serhii.demchenko@ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
16160000-4 Садова техніка різнаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
213 498.70 UAH з ПДВ
Період уточнення:
10.04.2023 16:51 - 16.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
10.04.2023 16:51 - 19.04.2023 17:00
Період кваліфікації:
19.04.2023 17:01 - 28.04.2023 11:56
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴213 498.70 16160000-4 Садова техніка різна (Тачка садова 2-х колісна V 65/120, Пилосос-повітродувка бензинова, Оприскувач ранцевий з ручним носос)