-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Тачка садова 2-х колісна V 65/120, Пилосос-повітродувка бензинова Оприскувач ранцевий з ручним насосом
Оголошено тендер
213 498.70
UAH
Номер:
72ab557f6cf74b31ba1362606bfb3506
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-10-002178-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, селище міського типу Донець, вул. СТАДІОННА, будинок 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
213 498.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Тачка садова 2-х колісна V 65/120, Пилосос-повітродувка бензинова Оприскувач ранцевий з ручним насосом
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
16160000-4 Садова техніка різна
Дата опублікування:
10.04.2023 11:41
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума213 498.70 UAH