-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Насоси відцентрові (42122430-3) (код ДК 021:2015:42120000-6-Насоси та компресори)
Тендер Prozorro UA-2023-04-07-006319-a
Закупівля проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 р. № 1178 "Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування та в межах Закону, для забезпечення функціонування об'єктів критичної інфраструктури
Завершена
1 400 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 000.00 UAH
Номер:
d5349c15f542436181226684d053f271
Внутрішній номер закупівлі:
17444107
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-07-006319-a
Замовник:
КП Комунальне підприємство "Нововолинськтеплокомуненерго" Нововолинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00185382
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, вул. Святого Володимира, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Огороднічук Марина Віталіївна +380982667904 marina27jurist@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 400 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.04.2023 13:38 - 14.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
07.04.2023 13:38 - 17.04.2023 17:00
Аукціон:
17.04.2023 17:01 - 17.04.2023 17:01
Період кваліфікації:
17.04.2023 17:01 - 21.04.2023 15:43
Період завантаження договору:
27.04.2023 00:00 - 07.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 400 000.00 Насоси відцентрові