-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Насоси відцентрові (42122430-3) (код ДК 021:2015:421200006-Насоси та компресори)
Оголошено тендер
1 400 000.00
UAH
Номер:
7329a4b4e1474bedbaadd37af36b6e69
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-07-003404-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КП Комунальне підприємство "Нововолинськтеплокомуненерго" Нововолинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00185382
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, вул. Святого Володимира, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КП Комунальне підприємство "Нововолинськтеплокомуненерго" Нововолинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
00185382
-
Адреса:
45400, Україна, Волинська область, Нововолинськ, вул. Святого Володимира, 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 400 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Насоси відцентрові (42122430-3) (код ДК 021:2015:421200006-Насоси та компресори)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
07.04.2023 13:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Насоси відцентрові
Кількість
4 штуки
Період постачання
до 31.07.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 400 000.00 UAH