-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Борошно пшеничне в/г, Крупа пшенична, Крупа гречана, Крупа кукурудзяна, Крупа Булгур, Крупа ячмінна, Крупа перлова, Крупа вівсяна «Геркулес», Крупа пшоно, Крупа рис. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості.
Тендер Prozorro UA-2023-04-06-010485-a
Завершена
58 950.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 294.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 294.75 UAH
Номер:
b00e1dd445084719a6029bb7c8f3517a
Внутрішній номер закупівлі:
17435894
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-06-010485-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832049
-
Адреса:
27613, Україна, Кіровоградська область, село Велика Северинка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боднарчук Віталій 380989951261 vitaliybodnarchyk1983@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловостіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
58 950.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.04.2023 16:28 - 11.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.04.2023 16:28 - 14.04.2023 00:00
Період кваліфікації:
14.04.2023 00:00 - 17.04.2023 10:24
Період завантаження договору:
23.04.2023 00:00 - 03.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴58 950.00 Борошно пшеничне в/г, Крупа пшенична, Крупа гречана, Крупа кукурудзяна, Крупа Булгур, Крупа ячмінна, Крупа перлова, Крупа вівсяна «Геркулес», Крупа пшоно, Крупа рис. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості.