-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Борошно пшеничне в/г, Крупа пшенична, Крупа гречана, Крупа кукурудзяна, Крупа Булгур, Крупа ячмінна, Крупа перлова, Крупа вівсяна «Геркулес», Крупа пшоно, Крупа рис. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості.
Оголошено тендер
58 950.00
UAH
Номер:
470fdb899def410292636d262eeb1bdd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-06-005780-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832049
-
Адреса:
27613, Україна, Кіровоградська область, село Велика Северинка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ, КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ ВЕЛИКОСЕВЕРИНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41832049
-
Адреса:
27613, Україна, Кіровоградська область, село Велика Северинка, ВУЛИЦЯ МИРУ, будинок 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
58 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Борошно пшеничне в/г, Крупа пшенична, Крупа гречана, Крупа кукурудзяна, Крупа Булгур, Крупа ячмінна, Крупа перлова, Крупа вівсяна «Геркулес», Крупа пшоно, Крупа рис. ДК 021:2015: 15610000-7 Продукція борошномельно-круп’яної промисловості.
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15610000-7 Продукція борошномельно-круп'яної промисловості
Дата опублікування:
06.04.2023 16:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума58 950.00 UAH