• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Масло вершкове

Завершена

119 246.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 596.23 UAH
Номер: 01dbc18c21234c7a8b93f9902360c15d
Внутрішній номер закупівлі: 17433771
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-06-008337-a   
Замовник: Відділ освіти Квітневої сільської ради
Контактна особа: Олена Бичківська +380956522635 kvitneveosvita2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 119 246.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 06.04.2023 15:01 - 11.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 06.04.2023 15:01 - 14.04.2023 14:59
Період кваліфікації: 14.04.2023 15:02 - 18.04.2023 11:44
Період завантаження договору: 24.04.2023 00:00 - 04.05.2023 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴119 246.00 Масло вершкове