-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Масло вершкове
Оголошено тендер
119 246.00
UAH
Номер:
1a7656b6c8cf4133ab2efdb9f4240e0d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-06-002725-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Першотравнева, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Першотравнева, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
119 246.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Масло вершкове
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
06.04.2023 14:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума119 246.00 UAH