-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ШГВ23П-039 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з контролю якості викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел в атмосферне повітря, на межі СЗЗ та перевірки ефективності роботи пило-газоочисного устаткування на виконання умов дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)
Тендер Prozorro UA-2023-04-06-001137-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська мова. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: відповідно до документації
Завершена
153 179.33
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 531.79 UAH
мін. крок: 1% або 1 531.79 UAH
Номер:
a209d7a2786d400a9ceab7f02cd41402
Внутрішній номер закупівлі:
17426545
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-06-001137-a
Замовник:
АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00153146
-
Адреса:
64250, Україна, Харківська область, смт. Донець, вул. Стадіонна, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Демченко +380675775883 serhii.demchenko@ugv.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновленняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
153 179.33 UAH з ПДВ
Період уточнення:
06.04.2023 09:57 - 13.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
06.04.2023 09:57 - 16.04.2023 17:00
Аукціон:
16.04.2023 17:01 - 16.04.2023 17:01
Період кваліфікації:
16.04.2023 17:01 - 01.05.2023 14:27
Період завантаження договору:
07.05.2023 00:00 - 17.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴153 179.33 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення (Послуги з контролю якості викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел в атмосферне повітря, на межі СЗЗ та перевірки ефективності роботи пило-газоочисного устаткування на виконання умов дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря)