• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з контролю якості викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел в атмосферне повітря, на межі СЗЗ та перевірки ефективності роботи пило-газоочисного устаткування на виконання умов дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря

Оголошено тендер

153 179.33 UAH
Номер: 71c25a608424411ba995f264e1f3a9dc
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-05-002591-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
Замовник: АТ "Укргазвидобування" в особі філії "Шебелинкагазвидобування"
Очікувана вартість: 153 179.33 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з контролю якості викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел в атмосферне повітря, на межі СЗЗ та перевірки ефективності роботи пило-газоочисного устаткування на виконання умов дозволів на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 90730000-3 Відстеження, моніторинг забруднень і відновлення
Дата опублікування: 05.04.2023 12:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума153 179.33 UAH