-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Хімічні дезінфектори для басейну (код за ДК 021:2015- 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби)»
Тендер Prozorro UA-2023-04-05-009806-a
Завершена
185 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 925.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 925.00 UAH
Номер:
dd464a554c064ceab05aed95be856b48
Внутрішній номер закупівлі:
17423116
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-05-009806-a
Замовник:
Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні
×
-
Код ЄДРПОУ:
25908539
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, Стрілецька, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Прогонюк Сергій Володимирович 380676521139 zidan.psv.9179@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
185 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
05.04.2023 15:58 - 10.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
05.04.2023 15:58 - 13.04.2023 11:00
Аукціон:
13.04.2023 11:00 - 13.04.2023 11:00
Період кваліфікації:
13.04.2023 11:00 - 18.04.2023 10:42
Період завантаження договору:
24.04.2023 00:00 - 04.05.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴185 000.00 «Хімічні дезінфектори для басейну (код за ДК 021:2015- 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби)»