-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Хімічні дезінфектори для басейну (код за ДК 021:2015- 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби)»
Оголошено тендер
185 000.00
UAH
Номер:
e23e06314e204237807eddfbc9f75948
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-04-05-004168-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні
×
-
Код ЄДРПОУ:
25908539
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, Стрілецька, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Небесної Сотні
×
-
Код ЄДРПОУ:
25908539
-
Адреса:
43021, Україна, Волинська область, Луцьк, Стрілецька, 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
185 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Хімічні дезінфектори для басейну (код за ДК 021:2015- 33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби)»
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33631600-8 Антисептичні та дезінфекційні засоби
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
05.04.2023 14:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума185 000.00 UAH