-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Причіп двохосний 2ПТС-6 або аналог вантажопідйомністю 6 т.
Тендер Prozorro UA-2023-04-04-012200-a
Причіп двохосний 2ПТС-6 або аналог вантажопідйомністю 6 т.
Завершена
500 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 501.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 501.00 UAH
Номер:
e0a64397cb074db099146e6c5be15c59
Внутрішній номер закупівлі:
17413204
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-04-04-012200-a
Замовник:
Комунальне підприємство "КОМУНАЛЬНИК" Малолюбашанської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44730587
-
Адреса:
35009, Україна, Рівненська область, село Мала Любаша, вул. Соборна, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Пилипака +380972122362 komunalnyk_mlubasha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
500 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.04.2023 22:21 - 09.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
04.04.2023 22:21 - 12.04.2023 00:00
Період кваліфікації:
12.04.2023 00:00 - 13.04.2023 16:10
Період завантаження договору:
19.04.2023 00:00 - 29.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴500 000.00 Причіп двохосний 2ПТС-6 або аналог вантажопідйомністю 6 т.