• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Причіп двохосний 2ПТС-6 або аналог вантажопідйомністю 6 т.

Оголошено тендер

500 000.00 UAH
Номер: 8af2d3d5929e4567adfc73d3ad28f3f2
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-04-004397-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "КОМУНАЛЬНИК" Малолюбашанської сільської ради
Замовник: Комунальне підприємство "КОМУНАЛЬНИК" Малолюбашанської сільської ради
Очікувана вартість: 500 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Причіп двохосний 2ПТС-6 або аналог вантажопідйомністю 6 т.
Примітки: Причіп двохосний 2ПТС-6 або аналог вантажопідйомністю 6 т.
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери
Дата опублікування: 04.04.2023 22:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума500 000.00 UAH