• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Стінова сендвіч-панель та планки до неї

Відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону. Водночас, Замовником зазначено в оголошенні розмір мінімального кроку пониження ціни на виконання п. 11 ч. 2 ст. 21 Закону України «Про публічні закупівлі» (Закон). Дата і час проведення електронного аукціону визначені електронною системою закупівель автоматично згідно з ч. 3 ст. 21 Закону без участі Замовника. Зазначена ситуація обумовлена суперечністю між нормативно-правовими актами, що регулюють одні й ті ж правовідносини (Закон та Постанова КМУ від 12.10.2022 № 1178 в чинних редакціях), та особливостями електронної системи закупівель.

Торги не відбулися

441 726.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 4 417.26 UAH
Номер: 3492bc5b33f7498a87762bf1645a9fa2
Внутрішній номер закупівлі: 17395691
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-04-03-006091-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Контактна особа: Костєва Марія Володимирівна 380442076751 muzychko.mv@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 441 726.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.04.2023 13:48 - 08.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 03.04.2023 13:48 - 11.04.2023 10:00
Період кваліфікації: 11.04.2023 10:00 - 17.04.2023 14:41

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴441 726.00 Лот 1. Стінова сендвіч-панель та планки до неї