• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Стінова сендвіч-панель та планки до неї

Оголошено тендер

441 726.00 UAH
Номер: eb564edf58ce45a9babfc72b6c01b4b2
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-04-03-003229-b
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 441 726.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Стінова сендвіч-панель та планки до неї
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Квітень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування: 03.04.2023 13:41

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума441 726.00 UAH