-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 024:2019: 40761 – загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
Тендер Prozorro UA-2023-03-31-000044-a
Завершена
650 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 250.00 UAH
Номер:
bd4147e4283148f283a9258441d193cf
Внутрішній номер закупівлі:
17380544
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-31-000044-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38312395
-
Адреса:
08601, Україна, Київська область, м. Васильків, вул. Декабристів, 87
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Вадимівна Добровольська +380981086366 davdnv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медициниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
31.03.2023 06:39 - 05.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
31.03.2023 06:39 - 08.04.2023 06:36
Період кваліфікації:
08.04.2023 06:38 - 10.04.2023 09:28
Період завантаження договору:
16.04.2023 00:00 - 26.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴650 000.00 візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 024:2019: 40761 – загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)