-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 024:2019: 40761 – загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
Оголошено тендер
650 000.00
UAH
Номер:
363d359a8ebf4e0e849484261ddc1d90
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-31-000016-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38312395
-
Адреса:
08601, Україна, Київська область, м. Васильків, вул. Декабристів, 87
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ВАСИЛЬКІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ" КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38312395
-
Адреса:
08601, Україна, Київська область, м. Васильків, вул. Декабристів, 87
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
650 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини (НК 024:2019: 40761 – загальноприйнята ультразвукова система візуалізації)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
33110000-4 Візуалізаційне обладнання для потреб медицини, стоматології та ветеринарної медицини
Дата опублікування:
31.03.2023 06:31
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоБюджет цільових фондів (що не входять до складу Державного або місцевого бюджетів)
Опис
Сума650 000.00 UAH