-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 - 60180000-3 «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів» (Перевезення рядового вугілля)
Тендер Prozorro UA-2023-03-30-002850-a
Торги відмінено
21 000 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 105 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 105 000.00 UAH
Номер:
b3e2fa87d9c046f0af3bb48bef686bc3
Внутрішній номер закупівлі:
17374323
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-30-002850-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895975
-
Адреса:
85001, Україна, Донецька область, Добропілля, пр.Шевченка, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Тендерний відділ 380627744144,380994968750 dpdvv_tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
21 000 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
30.03.2023 11:25 - 04.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
30.03.2023 11:25 - 07.04.2023 08:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
145c5b43f2e94d7384c5d29ac4830e81
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства у сфері публічних закупівель, у зв’язку з невірно визначеною очікуваною вартістю предмета закупівлі
Період оскарження:
03.04.2023 09:35 - 14.04.2023 00:00
Дата опублікування:
03.04.2023 09:35
Дата виконання:
14.04.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴21 000 000.00 ДК 021:2015 - 60180000-3 «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів» (Перевезення рядового вугілля)