-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 - 60180000-3 «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів» (Перевезення рядового вугілля)
Оголошено тендер
25 200 000.00
UAH
Номер:
ad937d5c97a349c0bcffd13c46564d39
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-30-001505-b
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895975
-
Адреса:
85001, Україна, Донецька область, Добропілля, пр.Шевченка, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43895975
-
Адреса:
85001, Україна, Донецька область, Добропілля, пр.Шевченка, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
25 200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 - 60180000-3 «Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів» (Перевезення рядового вугілля)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування:
30.03.2023 11:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума25 200 000.00 UAH