-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Освітлювальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2023-03-29-005055-a
Завершена
562 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 620.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 620.00 UAH
Номер:
6e41710843fc484abefff8c3f88c0574
Внутрішній номер закупівлі:
17365703
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-29-005055-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Дніпровський метрополітен" Дніпровської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
21927215
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Курчатова 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Юлія Геннадіївна Чепурко +380504825501 chepuryulia@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
31520000-7 Світильники та освітлювальна арматураАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
562 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
29.03.2023 13:05 - 04.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
29.03.2023 13:05 - 07.04.2023 14:00
Період кваліфікації:
07.04.2023 14:02 - 10.04.2023 16:24
Період завантаження договору:
16.04.2023 00:00 - 26.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴562 000.00 Освітлювальне обладнання