• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Освітлювальне обладнання

Оголошено тендер

562 000.00 UAH
Номер: aea4d17ed6eb4ba9ab14ea82468d480b
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-29-001734-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "Дніпровський метрополітен" Дніпровської міської ради
Замовник: Комунальне підприємство "Дніпровський метрополітен" Дніпровської міської ради
Очікувана вартість: 562 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Освітлювальне обладнання
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 31520000-7 Світильники та освітлювальна арматура
Дата опублікування: 29.03.2023 12:54

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума562 000.00 UAH