-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Яйця курячі С1 (03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (03142500-3 Яйця).
Тендер Prozorro UA-2023-03-27-011490-a
Торги відмінено
112 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 562.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 562.50 UAH
Номер:
74381c7d16f545ad84a38cdc80bbba08
Внутрішній номер закупівлі:
17348383
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-27-011490-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003652
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, місто Харків, проспект Героїв Сталінграда, будинок 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олександр Власов +380962923035 okil-96@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
112 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.03.2023 18:10 - 02.04.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
27.03.2023 18:10 - 05.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
9fa18a36b60e47ceb737b96b34868d82
Причина скасування:
Відсутність подальшої потреби в закупівлі товарів, робіт і послуг
Опис причини скасування:
Відпала потреба у зв’язку з необхідністю перегляду потреби у зв’язку з урахування кількості хворих перебуваючих в медичному закладі
Період оскарження:
30.03.2023 18:27 - 10.04.2023 00:00
Дата опублікування:
30.03.2023 18:27
Дата виконання:
10.04.2023 00:01
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴112 500.00 Яйця курячі С1 (03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (03142500-3 Яйця).