-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Яйця курячі С1 (03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (03142500-3 Яйця).
Оголошено тендер
112 500.00
UAH
Номер:
e814066574ad48cb8fab3df7cb6a7afa
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-24-000008-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003652
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, місто Харків, проспект Героїв Сталінграда, будинок 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ "ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ІНФЕКЦІЙНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02003652
-
Адреса:
61096, Україна, Харківська область, місто Харків, проспект Героїв Сталінграда, будинок 160
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
112 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Яйця курячі С1 (03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція (03142500-3 Яйця).
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
03140000-4 Продукція тваринництва та супутня продукція
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
24.03.2023 01:12
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума112 500.00 UAH