-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKUNutri 3 Concentrate (15881000-7); ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами.»
Тендер Prozorro UA-2023-03-23-007870-a
Завершена
120 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 600.00 UAH
Номер:
5add8866972d4199b46026c0c5cde582
Внутрішній номер закупівлі:
17320679
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-23-007870-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38485788
-
Адреса:
44101, Україна, Волинська область, смт. Ратне, вулиця Газіна будинок 64
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Левчук Олена Василівна 380966699286 pmsdratno@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинамиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
120 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
23.03.2023 14:34 - 28.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
23.03.2023 14:34 - 31.03.2023 14:43
Період кваліфікації:
31.03.2023 14:44 - 03.04.2023 11:00
Період завантаження договору:
09.04.2023 00:00 - 19.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴120 000.00 Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKUNutri 3 Concentrate