• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKUNutri 3 Concentrate (15881000-7); ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами.»

Оголошено тендер

120 000.00 UAH
Номер: c2d2bfaf2d814f14842fcc2f78aad601
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-23-004069-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "РАТНІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" РАТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 120 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Спеціальний продукт харчування для дітей, хворих на фенілкетонурію ФКУ Нутрі 3 Концентрат/PKUNutri 3 Concentrate (15881000-7); ДК 021:2015:15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами.»
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15880000-0 Спеціальні продукти харчування, збагачені поживними речовинами
Дата опублікування: 23.03.2023 14:25

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискошти Забродівської ОТГ
Сума120 000.00 UAH