-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2023-03-22-009465-a
Торги не відбулися
55 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 275.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 275.00 UAH
Номер:
dd28c9f0210a4b19bfcc54e4f98aed1a
Внутрішній номер закупівлі:
17309810
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-22-009465-a
Замовник:
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
41445815
-
Адреса:
47412, Україна, Тернопільська область, Лановецький район, c. Борсуки, вул. Шевченка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Козлова +380686248256 nataliykozlova25@ukr.net https://borsukivska-gromada.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
55 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.03.2023 15:35 - 27.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій:
22.03.2023 15:35 - 30.03.2023 01:00
Період кваліфікації:
30.03.2023 01:01 - 03.04.2023 15:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴55 000.00 Природний газ