-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ
Оголошено тендер
55 000.00
UAH
Номер:
9c38c8638b0049e3bf957e83748125e5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-22-005321-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
41445815
-
Адреса:
47412, Україна, Тернопільська область, Лановецький район, c. Борсуки, вул. Шевченка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту
×
-
Код ЄДРПОУ:
41445815
-
Адреса:
47412, Україна, Тернопільська область, Лановецький район, c. Борсуки, вул. Шевченка, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
55 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
22.03.2023 15:29
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
2500 метри кубічні
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума55 000.00 UAH