• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Бруківка " Плац " коричневий

Торги не відбулися

1 919 998.08 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 19 199.98 UAH
Номер: a010825a827f4810b0ad092627d106af
Внутрішній номер закупівлі: 17307985
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-22-007645-a   
Замовник: Липоводолинська селищна рада
Контактна особа: Мусієнко Лідія Василівна +380545251191 ldolsr2014@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 919 998.08 UAH з ПДВ
Період уточнення: 22.03.2023 14:30 - 27.03.2023 00:00
Період прийому пропозицій: 22.03.2023 14:30 - 30.03.2023 14:35
Аукціон: 30.03.2023 14:36 - 30.03.2023 14:36
Період кваліфікації: 30.03.2023 14:36 - 07.04.2023 09:56

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 919 998.08 Бруківка " Плац " коричневий