-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бруківка " Плац " коричневий
Оголошено тендер
1 919 998.08
UAH
Номер:
a6420c5919d048fca70ced1f41140294
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-22-003972-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Липоводолинська селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04390972
-
Адреса:
42500, Україна, Сумська область, Липова Долина, Полтавська,32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 919 998.08 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бруківка " Плац " коричневий
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
22.03.2023 13:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бруківка " Плац " коричневий
Кількість
3243.24 метри квадратні
Період постачання
до 30.04.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 919 998.08 UAH