-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Тендер Prozorro UA-2023-03-21-012248-a
Торги не відбулися
231 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 155.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 155.00 UAH
Номер:
d184d73eb5a145cbb91bfc75cb368128
Внутрішній номер закупівлі:
17299411
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-21-012248-a
Замовник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Шеремет +380975039433 5039433@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
231 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.03.2023 17:25 - 25.03.2023 23:00
Період прийому пропозицій:
21.03.2023 17:25 - 29.03.2023 01:00
Період кваліфікації:
29.03.2023 01:01 - 30.03.2023 15:28
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴231 000.00 ДК 021:2015 09120000-6 – Газове паливо (09123000-7 Природний газ)