-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Оголошено тендер
231 000.00
UAH
Номер:
697f1d2fdc204fb7b3fc9a55d0600477
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-21-004328-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
МІСЬКИЙ ПАЛАЦ КУЛЬТУРИ ІМЕНІ ШАБЕЛЬНИКА ОЛЕКСІЯ АНДРІЙОВИЧА
×
-
Код ЄДРПОУ:
03002136
-
Адреса:
13306, Україна, Житомирська область, м. Бердичів, площа Мистецька, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
231 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
21.03.2023 17:07
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
09120000-6 Газове паливо (09123000-7 Природний газ)
Кількість
9.24 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума231 000.00 UAH