-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Затискачі
Тендер Prozorro UA-2023-03-21-012173-a
Завершена
258 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1.9% або 5 000.00 UAH
мін. крок: 1.9% або 5 000.00 UAH
Номер:
83512b15fd2a48afa85abd4d65c50680
Внутрішній номер закупівлі:
17299370
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-21-012173-a
Замовник:
КП "Електричних мереж зовнішнього освітлення "Міськсвітло" Житомирської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03344148
-
Адреса:
10005, Україна, Житомирська область, Житомир, Набережна під Скелями, 54
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Поліщук Андрій Олександрович +380412226559 zhitomir_gorsvet@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
31220000-4 Елементи електричних схемАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
258 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.03.2023 17:15 - 25.03.2023 23:00
Період прийому пропозицій:
21.03.2023 17:15 - 29.03.2023 17:00
Аукціон:
29.03.2023 17:02 - 29.03.2023 17:02
Період кваліфікації:
29.03.2023 17:02 - 04.04.2023 17:24
Період завантаження договору:
10.04.2023 00:00 - 20.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴258 000.00 Затискачі