-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021-2015—09310000-5 Електрична енергія (З урахуванням послуг з передачі та розподілу)
Тендер Prozorro UA-2023-03-21-009232-a
Завершена
2 600 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 13 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 13 000.00 UAH
Номер:
cffd724cac704c598cb8677c26561001
Внутрішній номер закупівлі:
17296444
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-21-009232-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ-ВИШГОРОД" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40460848
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, КУРГУЗОВА, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Луізов Олександр Сергійович 380633144385 kp.bv.vmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 600 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.03.2023 15:07 - 25.03.2023 23:00
Період прийому пропозицій:
21.03.2023 15:07 - 29.03.2023 16:00
Період кваліфікації:
29.03.2023 16:03 - 03.04.2023 11:18
Період завантаження договору:
09.04.2023 00:00 - 19.04.2023 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 600 000.00 ДК 021-2015—09310000-5 Електрична енергія (З урахуванням послуг з передачі та розподілу)