-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021-2015—09310000-5 Електрична енергія (З урахуванням послуг з передачі та розподілу)
Оголошено тендер
2 600 000.00
UAH
Номер:
5f920a9441894938b9fb8aeb3f60cdc1
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-21-002890-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ-ВИШГОРОД" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40460848
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, КУРГУЗОВА, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЛАГОУСТРІЙ-ВИШГОРОД" ВИШГОРОДСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40460848
-
Адреса:
07300, Україна, Київська область, Вишгород, КУРГУЗОВА, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 600 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021-2015—09310000-5 Електрична енергія (З урахуванням послуг з передачі та розподілу)
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
09310000-5 Електрична енергія
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
21.03.2023 14:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 600 000.00 UAH