• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Встановлення відеоспостереження на території Комунального закладу "Заклад дошкільної освіти (ясчла-садок) №1 "Дзвіночок" Володимирської міської ради

Торги відмінено

152 575.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 762.88 UAH
Номер: a54569e39ccf48c4a84d6380774e0f21
Внутрішній номер закупівлі: 17284575
Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-03-20-009754-a   
Замовник: Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 Дзвіночок Володимир-волинської міської ради Волинської області
Контактна особа: Плисюк Тетяна 0334220853 TETYANA.PLYSIUK@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 152 575.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 762.88 UAH
Період уточнення: 20.03.2023 15:51 - 25.03.2023 23:00
Період прийому пропозицій: 20.03.2023 15:51 - 05.04.2023 17:00
Аукціон: з 06.04.2023 12:03
Умови оплати:
надання послуг - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Встановлення відеоспостереження на території Комунального закладу "Заклад дошкільної освіти (ясчла-садок) №1 "Дзвіночок" Володимирської міської ради
Код ДК 021:2015: 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Кількість 1 послуга
Період постачання до 30.04.2023
Місце постачання 44700, Україна, Волинська область, Володимир, Олекси Довбуша,19 На карті

Інформація про скасування

Номер: 5a223d59d2064db2b4bdb8340add3c89
Причина скасування: Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування: Під час проведення процедури відкритих торгів з особливостями виявлено порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, а саме: в електронній системі закупівель невірно зазначено тип процедури закупівлі. Технічні можливості майданчика закупівель не дозволяють виправлення даної інформації після оголошення процедури закупівлі.
Період оскарження: 20.03.2023 16:39 - 31.03.2023 01:00
Дата опублікування: 20.03.2023 16:39
Дата виконання: 31.03.2023 01:00
Статус:
Виконано