-
Відкриті торги
-
КЕП
Встановлення відеоспостереження на території Комунального закладу "Заклад дошкільної освіти (ясчла-садок) №1 "Дзвіночок" Володимирської міської ради
Оголошено тендер
152 575.00
UAH
Номер:
2a9c0f08650e468787ff88e624951f63
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-17-002540-c
Тип процедури:
Відкриті торги
Закупівельник:
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 Дзвіночок Володимир-волинської міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21755731
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, Олекси Довбуша,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) №1 Дзвіночок Володимир-волинської міської ради Волинської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
21755731
-
Адреса:
44700, Україна, Волинська область, Володимир, Олекси Довбуша,19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
152 575.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Встановлення відеоспостереження на території Комунального закладу "Заклад дошкільної освіти (ясчла-садок) №1 "Дзвіночок" Володимирської міської ради
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Дата опублікування:
17.03.2023 14:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Встановлення відеоспостереження на території Комунального закладу "Заклад дошкільної освіти (ясчла-садок) №1 "Дзвіночок" Володимирської міської ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 30.04.2023
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума152 575.00 UAH