-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Масло вершкове
Тендер Prozorro UA-2023-03-20-006789-a
Торги не відбулися
119 246.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 596.23 UAH
мін. крок: 0.5% або 596.23 UAH
Номер:
f1b13e2254484dba9bd1ce11d310ec44
Внутрішній номер закупівлі:
17281622
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-20-006789-a
Замовник:
Відділ освіти Квітневої сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41456900
-
Адреса:
13532, Україна, Житомирська область, с. Квітневе, вул. Першотравнева, 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Бичківська +380956522635 kvitneveosvita2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
15530000-2 Вершкове маслоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
119 246.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.03.2023 14:02 - 24.03.2023 23:00
Період прийому пропозицій:
20.03.2023 14:02 - 28.03.2023 14:01
Період кваліфікації:
28.03.2023 14:01 - 31.03.2023 11:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴119 246.00 Масло вершкове