• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Масло вершкове

Оголошено тендер

119 246.00 UAH
Номер: d93817d3385b4c22b0e8559c298fbad7
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-03-20-002592-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Відділ освіти Квітневої сільської ради
Замовник: Відділ освіти Квітневої сільської ради
Очікувана вартість: 119 246.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Масло вершкове
Річний план закупівлі на: 2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015: 15530000-2 Вершкове масло
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 20.03.2023 13:53

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума119 246.00 UAH