-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки)) Лот №1 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки)) Лот №2 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисна коробка для 3ф лічильників без автоматичного вимикача з компл. кріпильних виробів для встановлення технічного обліку електричної енергії на вводах трансформаторних підстанцій 0,4 кВ з впровадженням системи АСКОЕ))
Тендер Prozorro UA-2023-03-18-000265-a
Закупівля Лоту 2 відбувається згідно Інвестиційної програми Товариства на 2023р. Розділ 2. Заходи зі зниження нетехнічних витрат електричної енергії п. 2.1.1
Завершена
4 674 415.17
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.1% або 2 577.49 UAH
мін. крок: 0.1% або 2 577.49 UAH
Номер:
145b14fb23894ed99376034646836504
Внутрішній номер закупівлі:
17274220
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2023-03-18-000265-a
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Роман Дроняк +380372584915 tender3@obl.cv.energy.gov.ua http://oblenergo.cv.ua/index.php
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 674 415.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.03.2023 15:18 - 23.03.2023 23:00
Період прийому пропозицій:
18.03.2023 15:18 - 27.03.2023 01:00
Період кваліфікації:
27.03.2023 01:01 - 03.04.2023 16:44
Період завантаження договору:
09.04.2023 00:00 - 19.04.2023 00:00
Тендерна документація
- Лот №1 ₴4 416 666.67 Лот №1 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки))
- Лот №2 ₴257 748.50 Лот №2 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисна коробка для 3ф лічильників без автоматичного вимикача з компл. кріпильних виробів для встановлення технічного обліку електричної енергії на вводах трансформаторних підстанцій 0,4 кВ з впровадженням системи АСКОЕ))