-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки)) Лот №1 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки)) Лот №2 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисна коробка для 3ф лічильників без автоматичного вимикача з компл. кріпильних виробів для встановлення технічного обліку електричної енергії на вводах трансформаторних підстанцій 0,4 кВ з впровадженням системи АСКОЕ))
Оголошено тендер
4 674 415.17
UAH
Номер:
d3173da138ad4ef6b1a9c7370c79b5dd
Ідентифікатор плану:
UA-P-2023-03-18-000057-c
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
АТ "Чернівціобленерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130760
-
Адреса:
58000, Україна, Чернівецька область, м. Чернівці, вул. Прутська, 23 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
4 674 415.17 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки))
Лот №1 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисні коробки))
Лот №2 - 31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл (31219000-4 Захисні коробки (Захисна коробка для 3ф лічильників без автоматичного вимикача з компл. кріпильних виробів для встановлення технічного обліку електричної енергії на вводах трансформаторних підстанцій 0,4 кВ з впровадженням системи АСКОЕ))
Примітки:
Закупівля Лоту 2 відбувається згідно Інвестиційної програми Товариства на 2023р. Розділ 2. Заходи зі зниження нетехнічних витрат електричної енергії п. 2.1.1
Річний план закупівлі на:
2023
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Березень 2023
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Дата опублікування:
18.03.2023 14:55
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума4 674 415.17 UAH